enidvx
56 8 3
  • Φωτογραφίες Qender-Yzbervegas

Βαθμός δυσκολίας   Δύσκολο

Ώρα  22 λεπτά

Σύνολο σημείων 317

Uploaded 2 Απριλίου 2014

Recorded Απριλίου 2014

-
-
114 m
87 m
0
1,0
2,0
4,05 km

906 εμφανίσεις, 0 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Tirana, Tiranë (Albania)

Qender-Yzbervegas
Tirane, Albania
April 2014

1 comment

  • Φωτογραφίες enidvx

    enidvx 3 Απρ 2014

    Nje nga rruget me te mrekullueshme ne Tirane, piktoreske e fresket dhe plot ajer te paster, njerezi e madhe dhe qetesi e vogel, ajo qe cdo person do te kerkonte nga jeta. Keshillohet te behet me trenat automatikbus te cilet ju lejojne te shikoni dhe shijoni cdo pjese te rruges duke dhene mundesine te beni dhe foto me ekspozim te gjate per arsye te shpejtesise se tyre te larte.

You can or this trail