-
-
391 m
51 m
0
9,4
19
37,56 km

433 εμφανίσεις, 3 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Shkodër, Shkodër (Albania)

Shkodër - Drisht - Vilz - Gjoqi - Rragam - Shkoder.

1 comment

  • Φωτογραφίες Ecosocial Farm

    Ecosocial Farm 1 Σεπ 2017

    nje informacion shume i rendesishem per Shkodren dhe besoj qe eshte nje eksperience fantastike.

You can or this trail