metaj.lione
13 1 0

Βαθμός δυσκολίας   Μέτριο

Ώρα  2 ώρες 17 λεπτά

Σύνολο σημείων 207

Uploaded 23 Απρίλιος 2017

Recorded Απρίλιος 2017

-
-
797 m
364 m
0
0,5
1,1
2,16 km

564 εμφανίσεις, 3 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Vranisht, Vlorë (Albania)

nje objekt natyror qe ndodhet ne majen e malit te lipes ne afersi te fshatit vranishte ne nje largesi prej 65 km ne juglindje te qytetit . vendi ndodhet rreth 90 minuta me nje ecje normale ne nje shteg kafshesh ai ka nje pesh prej 10 ton dhe ndodhet ne nje peisazh vertet te bukur .

Σχόλια

    You can or this trail