Lavdosh

Ώρα  3 ώρες 56 λεπτά

Σύνολο σημείων 2184

Uploaded 3 Μαΐου 2017

Recorded Μαΐου 2017

-
-
94 m
23 m
0
6,9
14
27,55 km

275 εμφανίσεις, 1 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Skrofotinë, Vlorë (Albania)

Skrofotinë - Novoselë
Dalja auto.Panaja
Panoramik me selvi
Lumi i vjoses dhe fillimi i parceles 15
Plep kanadez marin
Lendin
Lendin
Plep dhe lendina me jonxh
Vend per hedhien embetjeve inerte dhe urbane
Lendin
Lendin
Lendin me miser
Parcel me miser
Parcel me miser
Perroj I thelle me plep

Σχόλια

    You can or this trail