-
-
753 m
206 m
0
3,0
6,0
12,01 km

42 εμφανίσεις, 0 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Shënkoll, Tiranë (Albania)

Super i veshtire dhe kujdes pasi ngaterrohesh lehte ne disa shtigje.

1 comment

You can or this trail