Ismail Shehu
271 47 5

Moving time  μια ώρα 41 λεπτά

Ώρα  3 ώρες 18 λεπτά

Σύνολο σημείων 1319

Uploaded 25 Νοεμβρίου 2017

Recorded Νοεμβρίου 2017

-
-
333 m
107 m
0
2,3
4,5
9,04 km

23 εμφανίσεις, 1 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Selita e Vogël, Tiranë (Albania)

Sauk - Sharr

3 αξιολογήσεις

 • Φωτογραφίες Zbulo.org - Discover Albania

  Zbulo.org - Discover Albania 29 Νοε 2017

  Only suitable for hiking or also by mountain bike?

 • Φωτογραφίες Ismail Shehu

  Ismail Shehu 1 Δεκ 2017

  Behet dhe me bicikilete por jo nga jam nisur une pasi ka shume pjerresi dhe vegjetacion. Rruga idelae do te ishte po te niseshe nga rezidenca kodra e diellit, rruga mund te shihet ne harte. Gjithsesi diku afer kombinatit ka dy tre pika ku duhet patjeter te kalohet me kembe.

 • Φωτογραφίες Zbulo.org - Discover Albania

  Zbulo.org - Discover Albania 1 Δεκ 2017

  Faleminderit!

You can or this trail