Lavdosh

Ώρα  57 λεπτά

Σύνολο σημείων 234

Uploaded 15 Σεπτεμβρίου 2017

Recorded Σεπτεμβρίου 2017

-
-
41 m
27 m
0
0,6
1,2
2,49 km

97 εμφανίσεις, 0 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Nartë, Vlorë (Albania)

Nartë - Zvemec
Pishat e parcels 8 Ekonomis Pyjore Kume Shashic
Cafka
Cafka
Therqe te vjeter peshku
Vaska
Pulbardha
Bllokazh me dhe

Σχόλια

    You can or this trail