Dorian Guri
84 11 0
  • Φωτογραφίες Mali bureto
  • Φωτογραφίες Mali bureto
  • Φωτογραφίες Mali bureto
  • Φωτογραφίες Mali bureto
  • Φωτογραφίες Mali bureto
  • Φωτογραφίες Mali bureto

Moving time  2 ώρες 17 λεπτά

Ώρα  4 ώρες 17 λεπτά

Σύνολο σημείων 1338

Uploaded 28 Ιανουαρίου 2018

Recorded Ιανουαρίου 2018

-
-
1.659 m
419 m
0
1,9
3,7
7,49 km

208 εμφανίσεις, 7 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Libohovë, Gjirokastër (Albania)

Nisja nga libohova,shtegu eshte i lehte per tu gjetur..terreni i thepisur.mbi lartesin 1500 m gjetem bore dhe akull..ne latesin 1650 m trashesia e bores arrinte 70cm-1m me rrezik orteku ne disa vende.per shkak se nk kishim kthetra dhe kazma u detyram te kthehemi

Σχόλια

    You can or this trail