vanhala
86 12 0
  • Φωτογραφίες Maja e Frasherit
  • Φωτογραφίες Maja e Frasherit
  • Φωτογραφίες Maja e Frasherit
  • Φωτογραφίες Maja e Frasherit
  • Φωτογραφίες Maja e Frasherit
  • Φωτογραφίες Maja e Frasherit

Moving time  2 ώρες 30 λεπτά

Ώρα  4 ώρες 5 λεπτά

Σύνολο σημείων 1420

Uploaded 31 Ιανουαρίου 2018

Recorded Ιανουαρίου 2018

-
-
1.819 m
238 m
0
2,0
3,9
7,81 km

190 εμφανίσεις, 13 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Gerhot, Gjirokastër (Albania)

Nisja nga gjirokastra i vetem (solo),terreni shkembor dhe me gur te vegjel.me pak intuite gjen shtegun dhe orientimin e duhur..stanet ne lartesin 1000m ne kte periudhe jane bosh,kshu qe ska qen rruges.Ne lartesin mbi 1400 m ka bore dhe akull te cilet ma veshtiresuan sh ngjitjen per shkak dhe te pjerrtesise se madhe..kur del ne maje panorama eshte spektakolare dhe ia vlen lodhja dhe intenerari i gjate.ne zbtitje eshte me mire te dalesh te liqeni viroit kursen sh rruge..merrni uje me bollek se rruges nk ka..

Σχόλια

    You can or this trail