paola tasho
18 5 3
  • Φωτογραφίες Maja e Cikes 2034

Moving time  4 ώρες 35 λεπτά

Ώρα  6 ώρες 33 λεπτά

Σύνολο σημείων 2602

Uploaded 7 Ιουνίου 2018

Recorded Ιουνίου 2018

-
-
2.045 m
1.030 m
0
3,6
7,2
14,5 km

45 εμφανίσεις, 2 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Palasë, Vlorë (Albania)

Ngjitje shum e bukur. Ishim vetem une dhe Adri. Koha ishte shum e cuditshme njehere rete vinin nga deti nje here nga mali. Pamja si gjithmone e jashtezakonshme. Tre ore ngjitj dy ore zbritje me vrap sigurisht

Σχόλια

    You can or this trail