Artur Guni AST
  • Φωτογραφίες Korab from Radomirë 19/12/2015
  • Φωτογραφίες Korab from Radomirë 19/12/2015
  • Φωτογραφίες Nisja ( Start)
  • Φωτογραφίες Point 2

Ώρα  10 ώρες 58 λεπτά

Σύνολο σημείων 1372

Uploaded 19 Δεκεμβρίου 2015

Recorded Δεκεμβρίου 2015

-
-
2.799 m
1.292 m
0
4,2
8,4
16,9 km

938 εμφανίσεις, 29 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Radomirë, Dibër (Albania)

Kohezgjatja totale 10ore e 58 minuta , pasi terreni ishte shume i veshtire, terreni me akull dhe pothuajse i gjithe itinerari u krye me kthetra.
Grupi ishte shume i motivuar dhe maja u arrit me sukses. Gjate rruges patem rastin dhe te pershendetemi nga larg me nje arush.

Radomirë 19/12/2015
Nisja ( Start)
Point 2

1 comment

You can or this trail