vanhala
85 12 0

Moving time  μια ώρα 54 λεπτά

Ώρα  4 ώρες 45 λεπτά

Σύνολο σημείων 1074

Uploaded 16 Απριλίου 2018

Recorded Απριλίου 2018

-
-
2.362 m
945 m
0
1,6
3,3
6,57 km

128 εμφανίσεις, 4 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Dardhë, Berat (Albania)

Nisja nga cezma e tarikos.shtegu eshte ithjeshte dhe i bukur..pylli eshte gjigand,i nderthurur me shkembinjt dhe grykat e bejne pamjen spektakolare.ne lartesi 1600m gjetem bore e cila duke u ngjitur arriti deri 3 m..e dashuroj kte mal dhe egersine e tij..mezi pres ta ribej..this mount is my mount

Σχόλια

    You can or this trail