NittGashi
  • Φωτογραφίες Stanet e Docës

Βαθμός δυσκολίας   Δύσκολο

Ώρα  12 ώρες 30 λεπτά

Σύνολο σημείων 3786

Uploaded 1 Οκτώβριος 2017

Recorded Οκτώβριος 2017

-
-
2.160 m
563 m
0
5,6
11
22,37 km

116 εμφανίσεις, 5 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Hajdaraj, Kukës (Albania)

Planifikuar ishte Maja e Gavnit, por u kon dasht me e nderpre dhe e kemi arrit me shku te Maja e Plumt
  • Φωτογραφίες Stanet e Docës
1235m

Σχόλια

    You can or this trail