Deni Hameli
  • Φωτογραφίες Kalimi në luginën tjetër -Pass
  • Φωτογραφίες Ngjitja e pjerrët- Steep pass
  • Φωτογραφίες Maja Briaset/ Briaset Peak

Moving time  2 ώρες 54 λεπτά

Ώρα  11 ώρες 32 λεπτά

Σύνολο σημείων 1683

Uploaded 13 Αυγούστου 2018

Recorded Αυγούστου 2018

-
-
2.564 m
1.087 m
0
2,4
4,7
9,48 χιλιόμετρα

380 εμφανίσεις, 23 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Rrogam, Kukës (Albania)

Shtegu fillon nga i njejti shteg i Boshit përballë fshatit Ragam.
Pastaj në kulvaret e epërme ndahet paralelisht tek faqet shkëmbore.
Duhlt gjetur një kalim që është tejet i pjerrët dhe me zall.
Nga aty pastaj ngjitet qafa dhe nga faqja jugperëndimore bëhet ngjitja klasike.
φωτογραφία

Kalimi në luginën tjetër -Pass

φωτογραφία

Ngjitja e pjerrët- Steep pass

φωτογραφία

Maja Briaset/ Briaset Peak

Σχόλια

    You can or this trail