-
-
133 m
118 m
0
1,5
3,0
6,02 km

290 εμφανίσεις, 1 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Gjashaj, Elbasan (Albania)

Projekti perfshin ndertimin e trotuarit perreth kurores se Liqenit te Seferanit. Shtegu i bicikletave konceptohet si itinerar me disa ndalesa, dhe gjate udhetimit vizitohen atraksione turistike (Liqenet, etj.) ne harkun e nje dite te plote ne zone. Pista e bicikletave i jep mundesi qytetareve te jene miq te natyres, pa prekur gjymtyret e saj.

Σχόλια

    You can or this trail