Ecosocial Farm

Moving time  40 λεπτά

Ώρα  54 λεπτά

Σύνολο σημείων 1882

Uploaded 1 Ιουλίου 2018

Recorded Ιουλίου 2018

-
-
34 m
6 m
0
5,3
11
21,34 km

56 εμφανίσεις, 1 αποθηκεύσεις

κοντά στην περιοχή Dodaj, Shkodër (Albania)

Ferma Shega Dodaj - Zogaj Liqeni i Shkodres me bicikleta, motocikleta, makine. Plazh, gril, peshkim falas.
Dikur ishte anija dhe postoblloku i ushtrise. Nuk lejohej kalimi vetem me leje kalimi nga autoritetet e policise.
Grill, zgarë, parking, peshkim falas
Tavë krapi tradicionale

Σχόλια

    You can or this trail